Snow Nomads (v překladu sněžní poutníci) je produkční a marketingová společnost, zajišťující sportovní a firemní akce „šité na míru“, jedinečné zážitky na sněhu a zároveň také přípravu na ně. V České a Slovenské republice Snow Nomads zastupuje Arctic Heli Skiing, specialistu na heliskiing na Islandu, zprostředkovává prodloužené víkendy v Alpách nebo jednodenní lyžařské kurzy v ČR, Ve spolupráci s nejlepším českým freeriderem Robinem Kaletou také heliskiing ve Švédsku nebo Kanadě. Filozofií společnosti je nehromadit věci, na které padá prach, ale zážitky, které berou dech. V oblasti osobnostních práv společnost Snow Nomads zastupuje olympijskou vítězku Evu Samkovou a Czech Snowboardcross Team.

Tým Snow Nomads

Tomáš Kraus

Ve světě skicrossu toho není moc, čeho by Tomáš Kraus nedosáhl. Vyhrál první Světový pohár, který se jel ve skikrosu, je prvním Mistrem světa v historii skikrosu a také držitelem Křišťálového glóbu. Své tituly opakovaně obhajuje a stal se také absolutním vítězem Světového poháru ve freestyle lyžování.

Více na profilu jezdce na RedBull.cz

Jiří Tichý

Jirka se produkční a marketingové činnosti věnuje již více než 16 let. Po absolvování vysoké školy sbíral zkušenosti na různých manažerských pozicích, v poslední době jako marketing & PR manažer v tenisové Spartě (Česká sportovní), kde se podílel na přípravě a realizaci Sparta Prague Open nebo Prague Open, řady golfových turnajů a společenských akcí.