Young guns

Neboli "mladé pušky" je jednodenní lyžařský kurz v ČR pro 2 – 3 děti ve věku od 5 let, vedený převážně zkušeným lyžařským instruktorem panem Krausem, otcem Tomáše Krause. Kurzy se převážně konají v Lyžařské škole Tomáše Krause v Rokytnici nad Jizerou, čímž zaručujeme osobní přístup a vysokou kvalitu kurzu. Protože si velice vážíme času a důvěry našich klientů, nabízíme možnost vyzvednutí Vašeho dítěte na Vámi zvoleném místě v Praze a po lyžování Vaše spokojené a unavené dítě přivezeme opět zpět. Pokud si budete přát, můžeme Vás rovněž o průběhu dne informovat telefonem nebo sms zprávami (o příjezdu na místo, společný oběd, odpolední lekce, odjezd).

Eurovíkend v Alpách

Osvědčené firemní akce se zaměřením na teambuilding nebo upevňování vztahů s klienty za přítomnosti olympionika a dvojnásobného mistra světa Tomáše Krause. Konkrétní destinace se odvíjí od požadavků klienta a sněhových podmínek v dané lokalitě. Stejně tak se volí správný poměr „adrenalinu a dobrého jídla“. Kvůli vzdálenosti se mezi nejoblíbenější resorty řadí rakouský Sölden nebo Hintertux. Tento program je také vhodný jako přípravný kamp pro náš další program na Islandu nebo Kanadě.

Expedice

Island

Prostřednictvím Arctic Heli Skiing Vás zveme na sever Islandu na poolostrov Troll, kde se můžete těšit na objevování více než čtyř tisíců kilometrů čtverečních freeridových terénů, vrcholky majestátních hor čekajících na prvosjezd, vertikální převýšení až neuvěřitelných 1.500 metrů nebo magické dojezdy k oceánu. Několik hodin letu z Prahy, bez jet lagu a nutnosti si vybírat mnoho dní dovolené, tak můžeme svůj lyžařský sen proměnit ve skutečnost. Zapomenout na starosti všedního dne, vypnout telefon, dobít mentální baterky a zažít nádherné dobrodružství, na které budete vzpomínat celý život.

Heli Trip s Evou Samkovou, Ondrou Bankem, Robinem Kaletou a Tomášem Krausem.

7. až 14. 4. 2015

Pro rok 2015 je ve spolupráci s freeridecamps.cz a CHM Heli-Skiing připravena naprosto výjimečná freeridová akce se špičkovými českými sportovci a olympioniky v kanadské Albertě, pohoří Selkirk a Monashees. Protože heliskiing umožňuje sjíždět aktuálně ty nejlepší a nevhodnější svahy, není potřeba se obávat příliš velké fyzické nebo technické náročnosti. Tento heli trip je tedy vhodný pro různé úrovně lyžařů nebo snowboardistů, očekává se však dobrá fyzická kondice. Během prvního dne dojde k rozdělení freeriderů do tří skupin podle výkonnosti, Každá skupina bude mít svého certifikovaného průvodce, který vybírá vhodná místa. Součástí každé skupiny bude také Eva Samková, Tomáš Kraus, Robin Kaleta nebo Ondřej Bank, profesionální fotograf nebo kameraman. Skupiny se každý den natáčí a každý si tak odveze jedinečné záběry a fotografie s naší nejlepší snowboardistkou a lyžaři. V případě únavy bude během dne vždy několik možností, jak se vrátit na základnu, čímž se automaticky zastavuje spotřebování Vašich výškových metrů.

Kapacita této akce je již naplněna. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na emailové adrese tomas@snownomads.cz nebo jiri@snownomads.cz.